Wywalczyli trzy punty

2:1 LKS Gołuchów na własnym boisku pokonali seniorzy SKP Słupca.

W spotkaniu zabrakło między innymi Piotra Głowali, Michała Lorenckiego i Piotra Witowskiego. Słupczanie rozpoczęli mecz od straty gola i już w 8 minucie przegrywali 1:0.

Nie zwiesili jednak głów i kilka minut później doprowadzili do wyrównania po indywidualnej akcji Kamila Sikorskiego i bramce Jakuba Woźniaka.

Jeszcze przed przerwą było 2:1 dla SKP. Tym razem to sam Sikorski strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości.

Druga połowa była bardzo nerwowa. Goście postawili wszystko na jedną kartę i zepchnęli graczy Wojciecha Henke do defensywy. Gola nie potrafili jednak zdobyć.

Słupczanie mogli zamknąć mecz jednak zmarnowali stuprocentowe sytuacje na gola po kontratakach. Mimo tego grając ofiarnie i z pełnym zaangażowaniem odnieśli cenne zwycięstwo. Mecz kończyli w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Kamila Sroki.