Podział punktów w Turku

Remisem 1:1 zakończył się wyjazdowy mecz seniorów Słupeckiego Klubu Piłkarskiego.

Słupczanie przegrywali od 12 minuty po bramce Beniamina Trzepacza.

-Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu, agresywna gra przeciwnika spowodowała, że mieliśmy problem z utrzymaniem się przy piłce. Presja przeciwnika zakończyła się dla nas stratą bramki. Tur stworzył sobie jeszcze kilka groźnych sytuacji po stałych fragmentach, a my ocknęliśmy się dopiero  około 25 minuty- relacjonuje mecz trener, Wojciech Henke.

Dopiero w 76 stan meczu wyrównał Sebastian Raczkowski. -Po przerwie obraz gry się zmienił. Gospodarze mieli co prawda jeszcze jedną może dwie sytuacje ale my stworzyliśmy sobie ich znacznie więcej.

Dwukrotnie powinien pokonać bramkarza Kamil Sikorski, a równie dobre sytuacje mieli jeszcze Marcel Koziorowski Michał Lorencki, Konrad Kobylarek i Tomasz Jarecki.

Zdobywamy jeden punkt ale patrząc na drugą połowę pozostał niedosyt. Chłopacy włożyli w drugą cześć meczu mnóstwo zaangażowania i walki. Pokazali charakter i za to należą się im słowa uznania-dodaje słupecki trener.

11 listopada SKP wybierze się na kolejny wyjazdowy mecz do Gostynia.

*zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści ze strony bez zgody administratorów

Źródło/FOTO: Twoja Słupca.pl