Przegrali w Skalmierzycach

wpis w: Aktualności | 0

Kolejną ligową porażkę na swoim koncie zanotowali seniorzy SKP Słupca.

Po pucharowej wygranej w Victorią Września gracze ze Słupcy wybrali się do Skalmierzyc.

Miejscowej Pogoni ulegli 2:0. Najpierw w 18 minucie do własnej bramki trafił Kamil Sroka, a w 55 minucie drugiego gola dołożył Przemysław Balcerzak.

-Trudno jest pogodzić się z porażka jeśli przeciwnik był w naszym zasięgu. Mecz był wyrównany ale Pogoń wykazała się większa pazernością w ataku. Na początku meczu stworzyliśmy sobie kilka dobrych okazji, jednak brakowało wykończenia. Szkoda straconych punktów bo były w naszym zasięgu- komentuje mecz trener, Wojciech Henke.

Po 11 ligowych kolejkach SKP z dorobkiem 13 punktów zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli. W sobotę 14 października zagra u siebie z PKS-em Racot.

*zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści ze strony bez zgody administratorów

Źródło/FOTO: Twoja Słupca.pl