Victoria pokonana, SKP gra dalej!

wpis w: Aktualności | 0

W kolejnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu KOZPN zagrają wiosną seniorzy SKP Słupca. Dziś na własnym boisku pokonali Victorię Września 2:0.

Początek meczu nie zwiastował takiego wyniku. To goście  przeważali na boisku, jednak mieli problem ze stworzeniem sobie stuprocentowych sytuacji. Najwięcej z nich mieli po stałych fragmentach gry, jednak żadnego nie zamienili na gola.

Tuż przed przerwą najlepszą okazję bramkową dla SKP miał Jakub Kwaśny, jednak w sytuacji sam na sam trafił wprost w Tobiasza Nowickiego.

Ostra reprymenda w szatni dobrze podziałała na zawodników Wojciecha Henke, którzy o wiele lepiej prezentowali się po przerwie. W 65 minucie dało to efekt w postaci bramki Marcina Balalji. Trzy minuty później rywali po podaniu Piotra Głowali i widowiskowym rajdzie dobił Piotr Witowski.

W końcówce słupczanie mogli podwyższyć wynik. Zabrakło jednak zimnej głowy i większej odwagi w akcjach ofensywnych. Gola zdobyć mogła także Victoria. Na wiosnę SKP w półfinale Pucharu Polski zmierzy się z Górnikiem Konin, który pokonał Czarnych Ostrowite 3:0.

Skrót meczu słupczan obejrzycie na Twoja Słupca.tv

SKP: Szymon Szymański, Jakub Woźniak, Daniel Bednarowicz, Michał Dreczkowski, Jacek Mikołajczyk, Piotr Głowala (ż.k. 75′), Michał Lorencki, Marcel Koziorowski, Piotr Witowski (bramka 68′), Jakub Kwaśny, Marcin Balalja (bramka 65′)

Rezerwowi: Maciej Przygoda, Adam Święcicki, Tomasz Jarecki, Dariusz Gromanowski (75′ Witowski), Sebastian Raczkowski (77′ Balalja), Konrad Kobylarek (89′ Koziorowski)

*zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści ze strony bez zgody administratorów

Źródło/FOTO: Twoja Słupca.pl