Niemoc

wpis w: Aktualności | 0

Tylko punkt w starciu z Białym Orłem Koźmin Wielkopolski na własnym boisku zdobyli seniorzy SKP Słupca.

Gra podopiecznym Wojciecha Henke nie układała się od samego początku. Była rwana, chaotyczna, a przede wszystkim niedokładna. Z ławki rezerwowych wielokrotnie można było usłyszeć uwagi trenera, że zespół nie gra na 100%.

Mimo to do przerwy to SKP schodziło do szatni z prowadzeniem po bramce z rzutu wolnego, którą głową w 33 minucie zdobył Marcel Koziorowski.

W drugiej połowie goście zdecydowanie chcieli odrobić straty. Wobec słabej postawy rywali w końcu dopięli swego, a w 65 minucie wyrównał Marcin Szymkowiak. Obraz meczu nie uległ jednak zmianie.

W końcówce oba zespoły mogły zgarnąć komplet punktów, a w jednej ze stuprocentowych sytuacji SKP uratował Szymon Szymański. Okazję sam na sam bramkarzem Białego Orła zmarnował z kolei wprowadzony na plac gry w drugiej połowie Adam Święcicki.

Za tydzień również u siebie SKP podejmie Koronę Piaski. Na Twoja Słupca.tv możecie obejrzeć skrót z tego spotkania.

 

 

SKP: Szymon Szymański, Jakub Kwaśny, Daniel Bednarowicz, Jakub Woźniak, Dariusz Gromanowski, Piotr Witowski, Kamil Łukasiewicz, Kamil Sroka (ż.k. 52′), Michał Lorencki, Marcel Koziorwski (bramka 33′), Marcin Balalja

Rezerwowi: Maciej Przygoda, Patryk Kubiak, Konrad Kobylarek (60′ Balalja), Adam Święcicki (60′ Sikorski), Jacek Mikołajczyk (79′ Kwaśny), Tomasz Jarecki (87′ Koziorowski), Jakub Nowak

VII kolejka
Ostrovia – Kania Gostyń 1-1
Korona Piaski – Victoria Ostrzeszów 2-2
Odolanovia Odolanów – Tur 1921 Turek 0-3
PKS Racot – LKS Gołuchów 0-4
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Rawia Rawag Rawicz 2-0
Polonia Kępno – Victoria Września 2-2
Polonia 1912 Leszno – Obra 1912 Kościan 2-1
SKP Słupca – Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1

*zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści ze strony bez zgody administratorów

Źródło/FOTO: Twoja Słupca.pl