Wynik nieadekwatny do gry

wpis w: Aktualności | 0

2:1 w wyjazdowym meczu w Ostrzeszowie przegrali seniorzy SKP Słupca. Wynik mógł być inny. Zabrakło skuteczności.

Goście przegrywali w 56 minucie po bramce Michała Mazurka. Osiem minut później wyrównał Marcel Koziorowski, a wynik meczu w 86 minucie ustalił Maciej Stawiński.

-Po dobrym meczu niestety wyjeżdżamy z Ostrzeszowa bez punktów. Zagraliśmy dobre spotkanie, przez większość meczu mieliśmy inicjatywę jednak brakowało wykończenia i pazerności w ofensywie.

Takie porażki bolą najbardziej ale dzisiejsza gra pozwala optymistycznie spojrzeć w przyszłość- podsumowuje mecz trener, Wojciech Henke.

Już w sobotę przy Gajowej o godzinie 17:00 SKP zagra u siebie z Białym Orłem Koźmin Wielopolski.

*zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści ze strony bez zgody administratorów

Źródło/FOTO: Twoja Słupca.pl