Pogrom przy Gajowej

wpis w: Aktualności | 0

Piłkarze SKP Słupca przegrali na własnym boisku z Victorią Września 1:6. Honorową bramkę dla gospodarzy strzelił w samej końcówce meczu Tomasz Jarecki.

Spotkanie od początku nie układało się po myśli Słupczan. Po kwadransie gry podopieczni Wojciecha Henke przegrywali już 0:2. Pierwszą bramkę z rzutu karnego strzelił Paweł Lisiecki, a drugą dołożył Bartosz Nowicki.

Po zmianie stron sytuacja wyglądała jeszcze gorzej. Kolejne bramki dla gości zdobyli: Paweł Lisiecki (karny), Dawid Kierzek, Piotr Sarbinowski oraz Mikołaj Jankowski i w 87. minucie meczu było już 0:6. W samej końcówce honor słupeckiego zespołu uratował Tomasz Jarecki strzelając bramkę w 90. minucie.

– Zostaliśmy zmiażdżeni doświadczeniem zawodników Victorii. Szkoda zmarnowanych sytuacji przy stanie 0:2, bo to spotkanie mogło się inaczej ułożyć. Zabrakło nam odwagi i determinacji. Musimy o tym jak najszybciej zapomnieć i wrócić na właściwe tory – mówił po meczu trener SKP.

Okazję do rehabilitacji piłkarze SKP będą mieli 2 września, kiedy zmierzą się na wyjeździe z Victorią Ostrzeszów. Początek o 16:00.

*zakaz kopiowania i rozpowszechniania treści ze strony bez zgody administratorów

Źródło/FOTO: Twoja Słupca.pl